www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 1090274

Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
 JAVA /Spring Fejlesztő (GyJAL)

Feladatok:
  • Java fejlesztési feladatok elvégzése csapattagként nagyvállalati ügyfelek részére, illetve az ügyfelek saját termékfejlesztési projektjeiben
  • Projektjeiket magyar, nyugat-európai és észak-amerikai megrendelőknek vegyesen szállítják.
  • A team-ek mérete 2 és 10 fő között változik, a projektek hossza néhány hónaptól néhány évig terjed.
Elvárások:
  • Magabiztos Java fejlesztői tudás
  • A következő technológiákban való jártasság: Java 8, Vaadin, Spring (4, Spring Boot), Hibernate, Maven, Spring data JPA, Oracle/Postgres, IntelliJ, Git, Tomcat
  • Felsőfokú műszaki végzettség, vagy diploma közeli állapot
  • Rendszerszintű, analitikus gondolkodásmód, szoftveres alapismeretek (alapvető adatszerkezetek, algoritmusok stb.)
  • Szoftvertervezési módszertani alapismeretek
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség, önállóság, kezdeményezőkészség
  • Alapfokú angol (írás-olvasás) nyelvtudás és hajlandóság ezek fejlesztésére

Előnyt jelent:
  • Pénzügyi, telekommunikációs tapasztalat
  • Kiemelkedő angol vagy német nyelvtudás, külföldi munkatapasztalat
  • Tesztautomatizálási tapasztalat
  • Szoftvertermék fejlesztési tapasztalat
  • Folyékony angol és/vagy német nyelvtudás

Munkavégzés helye: Budapest, (távmunkára nincs mód)
Kezdés: ASAP
Bérezés: Versenyképes, akár számlázás is lehetséges

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió