www.cvonline.hu

HTML5 webfejlesztő

  • A hirdetés 166 napja lejárt

A Play’n GO egy olyan vezető online játékfejlesztő vállalat, melynek játékai mobil eszközökön is megjelentek, és ezen a területen azóta is vezető szerepet tölt be. Elkötelezett fejlesztői csapatunk mindig lépést tart a legújabb technológiákkal, melyeket a gyakorlatban is alkalmaz, ezzel kiemelkedő, jövőbe néző megoldásokat alkotva.

A Play’n GO csapata a kezdetek óta bővül a legtehetségesebb munkatársakkal, célunk az első osztályú szórakoztatás, melyért egymás szakértelmére támaszkodva, az innovatív, kreatív folyamatokat felerősítve dolgozunk. Bővebb információkat itt találsz: Link megjelenítése

Izgalmas lehetőséget keresel egy gyorsan növekvő játékfejlesztő vállalatnál? Nemzetközi csapatunk erősítéséhez keresünk munkatársakat a fent említett pozícióra budapesti irodánkba! Az új munkatárs tehetséges fejlesztői csapatunk tagjaként részt vehet a játékfejlesztés teljes folyamatában a kivitelezés kezdeti lépéseitől az utolsó simításokig.

Főbb feladatok:

  • Szoros együttműködés a többi fejlesztővel, a játéktervezőkkel, a grafikusokkal, az animátorokkal és a QA csapattal
  • Játék fejlesztés HTML5 környezetben: igényfelmérés, működési és technikai leírás és kivitelezés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • HTML5, CSS3 & JavaScript fejlesztési tapasztalat
  • Objektum orientált programozási tapasztalat
  • Fejlesztési tapasztalat struktúrált szoftverek és teljes életciklusuk kapcsán
  • Egyetemi végzettség vagy egyéb a pozíciónak megfelelő végzettség
  • Magabiztos angolnyelv tudás szóban és írásban
  • Flash és AS2/AS3 tapasztalat előny

Téged keresünk, ha:

  • Jó csapatjátékos vagy, analitikus gondolkodással
  • Szívesen dolgozol agilis, kreatív környezetben, innovatív csapatban
  • Motivált vagy és szívesen dolgozol új, feltörő technológiával

Csatlakozz a Play’n GO csapatához most azonnal! Várjuk jelentkezésedet angol nyelvű önéletrajz és rövid motivációs levél megküldésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Webmester
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol