www.cvonline.hu

Javascript fejlesztő

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 810952
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Megbízónk budapesti csapatába keresünk Javascript fejlesztő kollégákat, az első néhány hónapban külföldi munkavégzéssel.

Feladatkör, felelősségek:    • Jellemzően okostelefonra készülő alkalmazások fejlesztése

• Fejlesztői tesztelés

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Min. 3 év Javascript programozási tapasztalat

• AngularJS framework ismerete

• Kiváló angol nyelvtudás

• Rugalmasság, nyitottság

• Utazási hajlandóság: az első néhány hónapban a munkavégzés helyszíne Franciaország

Nyelvtudás:    Kiváló angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Megbízónk gyártó és kereskedelmi cégek által használt képfelismerő alkalmazások fejlesztésével foglalkozó vállalat. Technológiájuk egyszerűbbé és hatékonyabbá teszi a tér-tervezés folyamatát.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához. Amennyiben még nem tekintette meg, kérjük, olvassa el részletesen adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken: Link megjelenítése Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió