www.cvonline.hu

Javascript fejlesztő

  • A hirdetés 1292 napja lejárt

Tudományos és szakértői feladatokat ellátó társaság

keres

Javascript fejlesztő munkatársat

Főbb feladat az informatikai fejlesztési projektekben való közreműködés az alábbiak szerint:

  • Web-es informatikai, fejlesztések elkészítése, ezen belül:
  • Javascript, CSS, HTML alapú front end fejlesztés
  • Közreműködés software tervezésben
  • Fejlesztői tesztek végrehajtása
  • Programjavítási feladatok ellátása
  • Fejlesztések dokumentálása

Szakmai elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú informatikai végzettség
  • Legalább 3 éves (webes területen szerzett) front end fejlesztésben szerzett tapasztalat,
  • Tapasztalat Javascriptes keretrendszerek használatában
  • Rendszerszemlélet
  • Gyors tanulási képesség

Előny:

  • Nagy rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Térinformatikai tapasztalat
  • Postgres ismeret
  • jQuery, Dojo ismeret
  • PKI alapfokú ismeret
  • Igényes, megbízható munkavégzés (határidők szerint!)

Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű

Napi munkaidő: Teljes munkaidő

Az önéletrajzokat magyar nyelven, a pozíció és a fizetési igény megjelölésével az alábbi címre kérjük küldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő