www.cvonline.hu

JAVASCRIPT FEJLESZTŐ

  • A hirdetés 9 napja lejárt

munkatársat keresünk csapatunkba

Munkakör leírása:

  • Orvosi műszerekhez user interface fejlesztése
  • Application Lifecycle Management szoftver fejlesztése
  • Kód analízis és optimalizálás
  • Dokumentációs készség (modul és rendszerkövetelmények specifikálása, szoftverfunkciók analizálása, tesztelési és validálási protokollok készítése)

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Szakirányú végzettség
  • JavaScript programozási nyelv ismerete
  • NodeJS ismerete
  • Alapszintű HTML, CSS ismeretek
  • Alapszintű SQL ismeretek
  • Dokumentációs készség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Rugalmasság és felelősségvállalás képessége
  • Kezdeményezőkészség, kreatív gondolkodásmód
  • Önálló problémafeltárás és - megoldás képessége
  • Megbízhatóság

Állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kliens- és szerveroldali technológiák ismerete
  • Adatbázis tervezési gyakorlat, mély SQL ismeretek
  • UI, UX tapasztalat
  • Gyakorlat teszt automatizálásban

Amit biztosítunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Utazási támogatás, Cafetéria
  • Modern munkakörnyezet
  • Rendszeres képzések
  • Rugalmas munkaidő

Munkaidő: 8 órás

Munkavégzés helye: Budaörs

Jelentkezés: Kérjük, küldje el önéletrajzát – fizetési igény megjelölésével - az alábbi e-mail címre.

Helyek Budaörs
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvertesztelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol