www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 923438
lejárt
Tech People FEJLÉC

JAVASCRIPT FEJLESZTŐ / UI Developer (GYJS)

Feladatok:
•Nagy rendelkezésre állású, kiemelt presztízsű portálok és termékek fejlesztése
•Reszponzive, mobilra is optimalizált kliens oldali felületi logikák fejlesztése
•Önálló felelősségvállalás scrum csapattagként
•Üzleti logika fejlesztése (AngularJS + NodeJS)
•Unit tesztek készítése
•Új technológiák folyamatos megismerése és elsajátítása
•Legmodernebb technológiák felkutatása, kipróbálása
•Node.js átképzési lehetőség

Elvárások:
•Minimum egy év fejlesztői tapasztalat (bármilyen OO fejlesztői nyelv)
•SQL, HTML, CSS alapismeretek
•Jó algoritmikus képesség, jó kódminőségre való igény
•Változásokra való nyitottság, tanulási hajlandóság
•Trend-ek, újdonságok iránti aktív érdeklődés
•Reszpozive felület fejlesztési tapasztalat
•Tudás átadási képesség

Előnyök:
•Modern JavaScript framework-ök ismerete (AngularJS, JQuery(mobile), Browserify, RequireJS)
•Funkcionális nyelvekben való jártasság
•Tapasztalat RESTful szolgáltatások használatában
•Mobile web-es technológiák ismerete
•Test Driven Development tapasztalat
•Jasmin vagy egyéb teszt framework ismerete
•Scrum tapasztalat

Lehetőségek:
•Fokozott biztonságú, több milliós látogatottságú webes megoldások megismerése
•Komplex rendszerek fejlesztése NodeJS alatt
•Továbbképzési lehetőség, havonta több belső tanfolyam (AngularJS, TDD, NodeJS)
•Nemzetközi és hazai projektek
•Kiválóan megközelíthető prémium kategóriás iroda, modern munkakörnyezet, Macbook v. Toshiba laptop + telefon
•Nyitott vállalati kultúra, erős, megkérdőjelezhetetlen referencia
•Inspiráló szakmai légkör, rendszeres belső tanfolyamok: webes technológiák, rendszeresen járatott szakmai folyóiratok, belső könyvtár
•Agilis módszertanok használata
•Cafeteria, egészségügyi szolgáltatások
•All You Can Move sportolási kedvezmények

Munka jellege: hosszú távú, teljes idős, alkalmazotti pozíció (távmunkára nincs mód)
Helyszín: Buda
Kezdési idő: akár azonnal
Jelentkezés módja: Részletes szakmai önéletrajz lehetőleg fényképpel

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió