www.cvonline.hu

Javascript fejlesztő (telco terület)

  • A hirdetés 361 napja lejárt

B25JSF

Multinacionális IT fejlesztő és tanácsadó partnerünk számára keresünk Javascript fejlesztő kollégát telekommunikációs területre/projektre.

Feladatok:

  • Szoftverfejlesztési és tesztelés
  • A fejlesztési terv kidolgozása, végrehajtása és dokumentálása
  • Felhasználók támogatása

Elvárások:

  • MSc vagy BSc végzettség informatikai/mérnöki területen
  • Web front-end fejlesztési tapasztalat
  • HTML5, CSS ismeret
  • Magabiztos JavaScript tudás
  • Objektum orientált JavaScript programozási jártasság
  • SQL adatbázis, egyéb relációs adatbázis ismeret (ProsgreSQL)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Nyitott, csapatjátékos személyiség
  • Motiváltság és nyitottság új ismeretek elsajátítására

Előny:

  • JavaScript framework és könyvtárak pl. Angular.js, Bootstrap, és/vagy data vizualizásiós könyvtárak ismerete/tapasztalat
  • Node.js tapasztalat

Egyéb információ:

  • Alkalmazotti és vállalkozói státusz egyaránt nyitott a cég
  • Változatos, szakmai kihívásokkal teli projektek
  • Nemzetközi ügyfélkör, innovatív IT megoldások alkalmazása
  • Szakmai fejlődési lehetőség – kiváló szakértői gárda, szakmai képzések biztosítása
  • Alkalmazotti és vállalkozói státusz egyaránt megoldható
  • Belső rotáció lehetősége – hosszabb távon lehetőség több területen való tapasztalat szerzésre

Munkavégzés helye: Budapest (11. kerület)

Szakmai (magyar és angol) önéletrajzát a „B25JSF” hivatkozási számmal küldje az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol