www.cvonline.hu
JAVA/J2EE fejlesztő
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.06.02.
Jelentkezési határidő: 2015.06.06.
Hirdetés azonosító: 876346
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Budapesti székhelyű, állami tulajdonú szoftverfejlesztő és rendszerüzemeltető cég az alábbi pozíció betöltésére keres főállású JAVA/J2EE fejlesztőt.
Feladatok:a nagy felhasználószámú J2EE alkalmazások továbbfejlesztése, karbantartása, továbbá új igények megvalósításában aktív közreműködés.

Követelmények
Elvárások:
- erkölcsi bizonytívány
- szakirányú felsőfokú végzettség
- legalább 3 éves JAVA/J2EE fejlesztési tapasztalat
- EJB, JMS, JPA, JSF, Servlet/JSP tapasztalat
- Kliens technológiák ismerete (HTML, JavaScript, CSS, jQuery)
- SQL és PL/SQL fejlesztési tapasztalat
- rendszerszintű gondolkodás
- rugalmasság, terhelhetőség, önálló és csapatmunka végzésére alkalmas, motivált személyiség

Előnyt jelent:

- Spring ismeret
- XML ismeret
- UML ismeret
- programtesztelési módszertanok és rendszerek ismerete
- verziókezelő rendszerek használata
- tapasztalat agilis módszertanokban
- feladatkezelő rendszerek ismerete
- UNIX/Linux operációs rendszerek felhasználói szintű ismerete

Kategória
IT / Informatika
Régió