www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 931467
lejárt
Tech People FEJLÉC

Java Vezetőfejlesztő - Miskolc (GYJIS)

Feladatok:
Egy agilis csapat technológiai vezetése
A napi fejlesztési feladatok mellett a csapat vezetése és fejlesztése
Elemzői, tervezői és koordinációs feladatok ellátását
A csapattal, az ügyféllel, üzleti elemzőkkel, felhasználói felület tervezőkkel, tesztelőkkel történő világos és barátságos kommunikáció
Az ideális jelölt küldetésének érzi a kialakított architektúra és eszközök helyes használatát, a kódolási praktikák és legjobb gyakorlatok betartását, és ezek fejlesztését

Elvárások:
6+ év JAVA szoftverfejlesztői tapasztalat.
Vezető fejlesztői vagy architect tapasztalat, gyakorlat architektúrák tervezésében, modularizációban és fejlesztési konvenciók kialakításában és betartatásában
Képesség a szoftver futtatási környezetének megismerésére (operációs rendszerek, alkalmazásszerverek, adatbázisok)
Jó problémamegoldó képességek, eredményorientáltság, „meg tudjuk csinálni” hozzáállás és erős hangsúly az üzleti folytonosság fenntartásán
Gyakorlat domain, illetve teszt vezérelt fejlesztésben (DDD, TDD)
Tiszta és egyszerű kódolás elveinek ismerete, gyakorlati használata (Clean Code)
Tapasztalat a következő technológiák terén: Spring Framework, Hibernate, JUnit, Maven, SQL
Olvasottság, a legfrissebb trendek, fogalmak követése
Képesség megalapozott technológiai döntésekre (hype-ok mellőzése, saját keretrendszerek kialakításának elkerülése, KISS, YAGNI)

Előnyök:
Eventsourcing, CQRS architektúra ismerete
JavaScript, Adobe FLEX ismerete
Energetikai üzleti domain ismeret
Agilis módszertanok ismerete (scrum, lean, XP, kanban, stb.)
Continuous Delivery ismerete
Előny, ha gyakorlatból ismeri az agilis módszertanok valamelyikét (scrum, lean, XP, kanban, stb.)
Haladó szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
Modern fejlesztési elvek, technológiák használata
Kiemelkedő munkakörnyezet
Motivált, fiatal, agilis csapatban történő munkavégzés, SCRUM módszertan
Piacvezető cég termékének fejlesztésében való részvétel
Versenyképes, szakmai fejlődéssel arányosan emelkedő jövedelem
Rugalmas munkaidő
Emberközpontú közeg, hosszú távú perspektíva
Karrier és tanulási, továbbképzési lehetőség

Munkavégzés helye: Miskolc (távmunkára nincs lehetőség)
Fizetés: versenyképes
Kezdés: akár azonnal

Amennyiben érdekli a lehetőség, kérjük pályáza meg mihamarabb! Kívánunk sikeres pályázást!

Tech People LÁBLÉC