www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.09.27.
Hirdetés azonosító: 915407

Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
JAVA VEZETŐ FEJLESZTŐ (GYJIS)

Feladatok:
  • Agilis csapat technológiai mozgatórugója, napi fejlesztési feladatok mellett mentorálja a csapat többi tagját
  • A kialakított architektúra, eszközök helyes használata, a kódolási konvenciók és legjobb gyakorlatok betartatása, és ezek fejlesztése
  • Elemzés, tervezés és koordinációs feladatok ellátása
  • Csapatban való működés, az ügyféllel, üzleti elemzőkkel, felhasználói felület tervezőkkel, tesztelőkkel történő világos és barátságos kommunikáció

Elvárások:
  • 6+ év JAVA szoftverfejlesztői tapasztalat.
  • Vezető fejlesztői vagy architect tapasztalat, gyakorlat architektúrák tervezésében, modularizációban és fejlesztési konvenciók kialakításában és betartatásában
  • Képesség a szoftver futtatási környezetének megismerésére (operációs rendszerek, alkalmazásszerverek, adatbázisok)
  • Jó problémamegoldó képességek, eredményorientáltság, „meg tudjuk csinálni” hozzáállás és erős hangsúly az üzleti folytonosság fenntartásán
  • Gyakorlat domain, illetve teszt vezérelt fejlesztésben (DDD, TDD)
  • Tiszta és egyszerű kódolás elveinek ismerete, gyakorlati használata (Clean Code)
  • Tapasztalat a következő technológiák terén: Spring Framework, Hibernate, JUnit, Maven, SQL
  • Olvasottság, a legfrissebb trendek, fogalmak követése
  • Képesség megalapozott technológiai döntésekre (hype-ok mellőzése, saját keretrendszerek kialakításának elkerülése, KISS, YAGNI)

Előnyök:
  • Eventsourcing, CQRS architektúra ismerete
  • JavaScript, Adobe FLEX ismerete
  • Energetikai üzleti domain ismeret
  • Agilis módszertanok ismerete (scrum, lean, XP, kanban, stb.)
  • Continuous Delivery ismerete
  • Előny, ha gyakorlatból ismeri az agilis módszertanok valamelyikét (scrum, lean, XP, kanban, stb.)
  • Haladó szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
  • Modern fejlesztési elvek, technológiák használata
  • Kiemelkedő munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület (távmunkára nincs lehetőség)
Fizetés: versenyképes
Kezdés: akár azonnal

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió