www.cvonline.hu

JAVA szoftvermérnök (TÁVMUNKA)

Régió: Magyarország

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.07.18.
Hirdetés azonosító: 884491
lejárt

Ország:    Magyarország (+36)

A pozíció leírása:    Komplex kereskedelmi rendszer fejlesztése, tervezése, tesztelése JAVA-s környezetben. Vezető-fejlesztő feladatkör átvétele 6 hónapos időtávon belül, a fejlesztő csapat irányítása.

Feladatkör, felelősségek:    • a meglévő rendszer megismerése, tervezése, fejlesztése JAVA-ban

• a vezető-fejlesztő feladatkör átvétele a betanulást követően, fejlesztői csapat irányítása

• üzleti igények felmérése, architect feladatkör

• modellezés

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Java programnyelv ismerete, projekt-tapasztalat

• Párhuzamos műveletekben szerzett gyakorlat

• Gráfelméleti ismeretek

• OOP es AOP paradigmák ismerete es ezekben szerzett gyakorlat

• relációs es nem relációs adatbázisok ismerete es ezekben szerzett gyakorlat

• rendszerszemlélet és jó algoritmizálási készség

• rendszer adminisztráció es/vagy fejlesztés Linux platformon

• tervezési minták alapos ismerete

Elsődlegesen használt nyelvek: Java, Javascript

Technológiák: J2SE, J2EE, Spring, Hibernate, JPA, EHCache + Terracotta, NodeJS, MooTools, HTML5

RDBMS: Oracle 10g

No-SQL: MongoDB, Redis, saját fejlesztésű memória tárak

Alkalmazás szerver: Tomcat 7 (Egyedi munkamenet megosztással Redisen keresztül)

Verziókezelés: git

Nyelvtudás:    Angol szakmai szövegértés

A megbízó cég profilja:    Megbízónk Svájcban bejegyzett, törzsvásárlói közösséget, valamint vásárlási utalvány előállítást és kereskedést működtető vállalat.

Egyéb:    A munka TÁVMUNKÁBAN végzendő!

Nem magyar állampolgárok jelentkezését is várjuk, de magyar nyelv kommunikációs szintű ismerete feltétel a munkakör betöltéséhez.

Kategória
IT / Informatika
Régió
Magyarország