www.cvonline.hu

Java szoftverfejlesztő

  • A hirdetés 975 napja lejárt

Megbízónk a világ legnagyobb online utazásszervezője a légi utazás szektorban. 42 országban, több mint 14 millió ügyfélnek nyújt szolgáltatást. Budapesti csapatukba keressük új munkatársukat

pozícióba, aki a tehetséges csapat tagjaként, start-up környezetben szakértelmével hozzájárul ahhoz, hogy a felhasználók a legmagasabb minőségű szolgáltatást kapják utazásuk szervezése során.

Feladatok

  • Új termék fejlesztés és meglévő termékek javítása,
  • nagy méretű, jól skálzható rendszerek design-jának elkészítése és implementációja,
  • műveletek, adminisztráció automatizálásának támogatása,
  • teljesítmény jellemzőinek elemzése a szűk keresztmetszetek, hibás pontok és bitonsági lyukak azonosítása érdekében,
  • olvasható és hatékony szoftver implementálása,
  • együttműködés más fejlesztőkkel a technikai megoldások kidolgozása érdekében.

Elvárások

  • Mérnöki vagy programozói területen szerzett Bsc diploma,
  • minimum 1 év webalkalmazás fejlesztésében szerzett tapasztalat,
  • erős J2EE kódolási tapasztalat,
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • együttműködő készség – szakmabeliekel és nem szakmabeliekkel való együttműködésre való hajlam, mind az információgyűjtés, mind az állapotok és irányok kijelölélese területén,
  • tanulásban és új technológiák megismerésében motivált attitűd,
  • erős kezdeményező és pozitív hozzáállás.

Előny

  • Rendszerarchitect tapasztalat,
  • függőség injektálás (Guice, Spring),
  • XML és Velocity tapasztalat,
  • NoSQL (Cassandra),
  • benchmarking megoldások ismerete,
  • modern verziókezelő rendszerek ismerete (Git, Mercurial, Bazaar stb.),
  • Eclipse ismerete, mint fő IDE.

Amit mi kínálunk

  • Lehetőség a 15 briliáns mérnökből álló nemzetközi csapathoz való csatlakozásra,
  • versenyképes javadalmazás,
  • folyamatos kihívást jelentő, elismerő környezet,
  • a legújabb technológiák megismerésének lehetősége,
  • könnyen megközelíthető, nyugodt, kényelmes Budapest belvárosi iroda,
  • lehetőség a csocsótudás megcsillogtatására.

Munkavégzés helye: Budapest, 7. kerület

Jelentkezés: Angol nyelvű szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével küldje a E-mail cím megjelenítése címre.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol