www.cvonline.hu

Java szoftverfejlesztő

Régió:

Baranya

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 770528
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal dinamikusan fejlődő szoftverfejlesztő partnercégünkhöz keresünk Java fejlesztő munkavállalókat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Projektől függően
  • Munkavégzés helye: Pécs

Elvárások:

  • HTML ismeret
  • SQL adatbáziskezelés
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • SWING, Spring, EJB ismeret
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Német és/vagy angol nyelvtudás

Egyéb hasonló állások Önnek
Data Scientist (Internal audit)

Exact Solutions Kft.

PartnerOur partner is a global financial servic...
Budapest

Gyakornok az IT innovációs labor és webfejlesztés területén

AUDI HUNGARIA Zrt.

Az Audi Hungaria szerves részeként működő infor...
Győr

Bérszámfejtő

Trenkwalder Kft

25 éves múlttal rendelkező partnercégünk számár...