JAVA SZOFTVERFEJLESZTŐ (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 970109

Megbízónk nagy tradíciójú multinacionális járműipari vállalat, termékcsoportjában piacvezető. Számára keresünk ambíciózus szakembert az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Szoftver követelmények tisztázása, dokumentálása
  • Részvétel a tervezési folyamatban
  • Funkciók implementálása a követelmények alapján
  • Felhasználók támogatása

Elvárások

  • Informatikai vagy villamosmérnöki területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Motiváltság, kihívásoknak való megfelelés, csapatszellem
  • Java és C programozási ismeretek, UML technológiák ismerete

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások
  • Rugalmas munkavégzés
  • Családbarát munkahely

A munkavégzés helye

Budapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: JAVA SZOFTVERFEJLESZTŐ (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!), Budapest (Dél-Pest)

Kategória

IT / Informatika

Régió

Magyarország