www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 915522
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Ügyfelünk több mint tíz éve a villamosenergia-rendszerek üzemirányító- és szimulációs alkalmazásainak elismert fejlesztő és szakértői műhelye. Kiemelkedő szakmai színvonalú csapatunkba keresünk megfelelő jelöltet:

JAVA SZOFTVERFEJLESZTŐ (GYJAS)

Elvárások:
  • Szakirányú, felsőfokú végzettség
  • Írás-olvasás angol nyelven
  • Java nyelv alapos ismerete, Java Standard Edition (1.4-1.7) minimum 1 év éles munkatapasztalat
  • Java Enterprise Edition (J2EE) ismerete
  • EJB3, Swing, SQL ismerete
  • Unix, Unix scripting alapok

Előnyt jelent:
  • JMS, JAXB, Hibernate, Log4j, JNLP, EJB2 ismeretek
  • Oracle PL/SQL ismeretek
  • SOAP, GWT, Angular JS, UML ismeretek
  • C++ ismeretek
  • Német nyelvtudás
  • JBoss, WebLogic alkalmazás szervererek ismerete

Elvárt készségek:
  • jó problémamegoldó készség
  • megbízhatóság
  • precizitás

Amit kínálunk:
  • Fiatal, a legújabb technológiákat alkalmazó csapat
  • Jó munkahelyi légkör
  • Versenyképes fizetés és vonzó juttatási csomag

Start: akár azonnal
Munkavégzés helye: Budapest XI. (távmunkára nincsen mód) és külföld
Munkalehetőség: Hosszú távú, teljes idős, alkalmazotti vagy alvállalkozói munkalehetőség

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
Senior Rendszertervező

HSA Kft.

Senior Rendszertervező Feladatok: Szoftverter...
Budapest, Debrecen

iOS fejlesztő - INTS/14/43

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.

Nemzetközi tulajdonban lévő, logisztikai szoftv...
Budapest, Pest

Service Desk Analyst (Fluent German and English) (PE-7327)

JOBSgarden

Our multinational client is a leader in its sec...