www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.09.27.
Hirdetés azonosító: 1077945

Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Java (Spring) Vezetőfejlesztő (GyJB)

Főbb feladatok:
  • Komplex algoritmusokat futtató a pénzpiacon innovatív megoldást lehetővé tevő egyedi termék fejlesztése csapatban (jelenleg 2 fő, belátható időn belül 6 főre bővül)
  • Fejlesztői feladatok mellett vezetőfejlesztői feladatok ellátása
  • Az üzleti szakértői csapattal való szoros együttműködés a BA-val együtt, aki megfogalmazza a specifikációt
  • Specifikáció alapján tervezés, fejlesztés (munka szétosztása, motiváció, projektszemléletű határidők tartása)
  • Szükség esetén a csapat bővítése (felvételiztetés)
  • Angol nyelvű szakmai szövegek megértése, programok dokumentálása

Elvárások:
  • Core Java 7/8 nyelv ismerete 5+ év fejlesztői tapasztalattal
  • Spring (Spring MVC, Spring Boot) technológiák projekttapasztalaton keresztül szerzett magabiztos tudása (Spring Cloud előny)
  • Valamely verziókezelő ismerete (GIT)
  • Junit ismeret
  • 2 éves vezetői tapasztalat, vezetői képességek, (csapatmunka szervezése, koordináció, számonkérés, ellenőrzés, határidő betartatása, munkatárs kiválasztási képesség)
  • Erős kommunikációs készség az üzleti területtel (belső)
  • Angol nyelvtudás

Előnyt jelent:
  • Amazon Cloud
  • Docker
  • Git
  • Spring Cloud
  • Angular JS
  • Pénzügyi szektorból szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Komplex dinamikus projekt lehetőségek, kreativitást igénylő, változatos feladatok
  • Innovatív szempontból a pénzpiac megismerésének lehetősége
  • Versenyképes fizetés
  • Kellemes irodai környezet

Kezdés: Azonnal
Juttatás: versenyképes
Jogviszony: teljes munkaidős, alkalmazotti vagy alvállalkozói lehetőség
Munkavégzés helye: Budapest III.

Jelentkezzen online angol nyelvű önéletrajzával, vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: Komjád Gyöngyvér, Orosz Judit +36.1.789.7416

Tech People LÁBLÉC