www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.09.22.
Hirdetés azonosító: 1071780

Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

A megbízónk a magyar informatikai piac meghatározó szereplője. Fiatalos, dinamikus csapatukba keresünk:

Java Spring Developer -Contracting (GYJW)

Feladatok:
  • Nemzetközi csapatban Java fejleszői feladatok ellátása
  • Elektronikus csatornák részére fejlesztendő middleware réteg (meghívható üzleti logika)
  • Több ország fázisolt kosztumizálása

Elvárások:
  • Legalább 4-5 év JAVA fejlesztői projekttapasztalat és a következő technológiák ismerete:
  • Spring (CDI),
  • Hibernate (Criteria API különösen)
  • Eclipse fejlesztői környezet
  • Önálló munkavégzés képessége, csapatmunkára is alkalmasság
  • Nagyon erős angol nyelvtudás, általános jó kommunikációs képesség, ügyfélorientált hozáállás

Előny:
  • Banki tapasztalat

Start: akár azonnal
Projekthossz: 1+ év
Munkavégzés helye: Pest (XIII)
Munkaidő: teljes, hosszú távú, on site jelenléttel (9-17:30)
Óradíjak: Versenyképes

További információ: +36-17897416 (Komjád Gyöngyvér, Orosz Judit)

Tech People LÁBLÉC