www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.01.18.
Hirdetés azonosító: 968589

Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Ügyfelünk a pénzügyi szektor jeles tagja, akinek a következő pozícióba keresünk megfelelő szakembert:

JAVA SOFTWARE ARCHITECT(JGYK)

Feladatok:
  • Fejlesztési módszertanok szerinti minőségbiztosítás
  • Üzleti/IT projekt konform megoldások tervezése, kialakításának támogatása és felügyelete, "Proof of Concept" alkalmazások készítése
  • Alkalmazások software architektúrájának megtervezése a technikai specifikáció részeként (enterprise banki környezet)
  • Szakmai anyagok IT szempontú véleményezése (scope, business megértés)
  • Egyeztetés a többi SWA-val, az EA-val, és az alkalmazás Solution Architect-jével
  • Elkészült megoldások újrafelhasználhatóságának, terveknek megfelelő végrehajtás ellenőrzése
  • Software architektúra terv elkészítése az üzleti elemzők, fejlesztők és enterprise architektek bevonásával
  • Fejlesztő csapat felállításában és kiválasztásban való részvétel
  • Software architektúrális kérdésekben való döntéshozatal a hozzá tartozó alkalmazás vonatkozásában
  • Tanácsadó szerepkör

Elvárások:
  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Legalább 5 év nagyvállalati környezetben szerzett fejlesztői munkatapasztalat (előny pénzügyi szektor simerete)
  • Java EE és webes technológiai ismeret, gyakorlat
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Elemző készség, rendszerszemlélet
  • Önfejlesztés, tanulási hajlandóság
  • Proaktív hozzáállás, rugalmas hozzáállás, nyitottság
  • Önfejlesztési, tanulási hajlandóság
  • Rugalmas hozzáállás, nyitottság, csapatjátékosság

 Lehetőségek:
  • Hosszú távú karrier lehetőség
  • Igényes, válogatott csapat
  • Érdekes projektek, haladó technológiai megoldások

Start: Akár azonnal
Munka jellege: Teljes idős, hosszú távú, alkalmazotti pozíció, versenyképes bérezés  (távmunkára nincsen mód)
Munkavégzés helye: Pest (IX.)

Várjuk mihamarabbi jelentkezését részletes szakmai önéletrajzával (lehetőleg fényképpel, word formátumban)

Tech People LÁBLÉC