www.cvonline.hu

JAVA rendszerüzemeltető (Budapest)

  • A hirdetés 292 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Szolgáltató Központ Zrt.

JAVA rendszerüzemeltető

Helység
Budapest

Terület
Informatika

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-csoport egyik leányvállalata, mely a tulajdonosok profiltisztítási törekvéseinek
eredményeként jött létre 2013-ban. A szolgáltatói szemlélet nemcsak az elnevezésben, hanem a tevékenységek nyújtásában is hangsúlyozottan tetten érhető. Ennek nyomán társaságunk a MÁV-csoport vállalatainak nyújt humán, gazdasági, informatikai és beszerzés-logisztikai szolgáltatásokat. Amennyiben Ön is tud azonosulni az alap gondolatiságunkkal a szolgáltatói szemlélettel, várjuk jelentkezését.

Feladatok

  • Rendszerfelügyeleti tevékenység fordulós munkarendben (felváltva éjszakai, illetve nappali műszakban) munkahelyen töltött munkaidő.
  • Monitorozó eszközök figyelése, karbantartása.
  • Level 2-es support tevékenység ellátása.

A munkakör betöltésének feltételei

  • Befejezett szakirányú főiskolai, egyetemi végzettség
  • Minimum 1-3 éves releváns tapasztalat
  • Szakmai angol középfokú nyelvismeret

Előnyt jelent

  • Monitorozó eszközök használatában szerzett tapasztalat
  • Logelemzésben szerzett tapasztalat
  • Helpdesk tevékenységben szerzett tapasztalat
  • Oracle technológiák ismerete
  • JAVA technológiák ismerete
  • Nagyvállalati szerver infrastruktúra üzemeltetésében szerzett gyakorlat és
  • ITIL v3 ismerete.

Amit ajánlunk

  • Vonzó juttatási csomag (műszakpótlék, cafeteria, étkezési hozzájárulás)
  • Biztos vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség

További információ
A munkavégzés helye: Budapest, a Déli pályaudvar közelében.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a bérigényét is tartalmazó pályázatát várjuk a Jelentkezés gombra kattintva. Kérjük, válassza a tárgyban megjelölt pozíciót.

2016.08.08.

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol