www.cvonline.hu

Java programozó

  • A hirdetés 411 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója

JAVA PROGRAMOZÓ

munkatársat keres informatikai fejlesztések fejlesztői tevékenységének támogatására.

Feladatok:

• Java programok fejlesztése (kliens és szerver oldali komponensek) specifikációk alapján .
• Fejlesztői tesztek végrehajtása.
• Jelzett hibák kezelése, programjavítási feladatok ellátása.
• Fejlesztés dokumentálása.
• Telepítés segítése.

Elvárások:

• Felsőfokú informatikai végzettség
• Java ismeret (SE API és asztali Java alkalmazások fejlesztésében való jártasság)
• Java/J2EE alapú alkalmazásfejlesztési technológiák erős ismerete
• Aktív alapfokú szakmai angol
• Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség, gyors adaptációs képesség
• Standard SQL utasítások használata
• Fejlesztést segítő eszközök készségszintű ismerete (CVS, ECLIPSE vagy hasonló IDE eszköz)
• Kiváló problémamegoldó készség
• Csapatban való munkavégzés
• Kreativitás, rugalmasság

Előny:

• Oracle adatbázis tervezési és kezelési ismeretek
• XML alapszintű ismerete
• UML ismeret
• PL/SQL ismeret
• Fejlesztést segítő egyéb eszközök ismerete (pl. ANT)
• Java web fejlesztésben való jártasság
• Javascript ismerete

Amit kínálunk:

• Kellemes munkakörnyezet
• Versenyképes fizetés
• Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok

Munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő