www.cvonline.hu

JAVA PROGRAMOZÓ

  • A hirdetés 777 napja lejárt

Feladatok:

Informatikai fejlesztések fejlesztői tevékenységének támogatása, ezen belül:

  • Java programok fejlesztése (kliens és szerver oldali komponensek) specifikációk alapján
  • Fejlesztői tesztek végrehajtása
  • Jelzett hibák kezelése, programjavítási feladatok ellátása
  • Fejlesztés dokumentálása
  • Telepítés segítése

Elvárások:

  • Java ismeret (SE API és asztali Java alkalmazások fejlesztésében való jártasság szükséges)
  • Java/J2EE alapú alkalmazásfejlesztési technológiák erős ismerete
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség, gyors adaptációs képesség
  • Standard SQL utasítások használata
  • Fejlesztést segítő eszközök készségszintű ismerete (CVS, ECLIPSE vagy hasonló IDE eszköz)
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Csapatban való munkavégzés
  • Kreativitás, rugalmasság

Előny:

  • Oracle adatbázis tervezési és kezelési ismeretek
  • XML alapszintű ismerete
  • UML ismeret
  • PL/SQL ismeret
  • Fejlesztést segítő egyéb eszközök ismerete (pl. ANT)
  • Java web fejlesztésben való jártasság
  • Javascript ismerete
  • Felsőfokú informatikai végzettség

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok
  • Versenyképes fizetés, cafeteria
  • Exkluzív munkakörnyezet
  • Szakmai képzések

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő