www.cvonline.hu

JAVA Programozó

  • A hirdetés 932 napja lejárt

A Netfone Telecom Kft. egy innovatív telekommunikációs társaság, amely azzal a céllal alakult, hogy üzleti ügyfelei és telekommunikációs szolgáltatásokat nyújtó nagykereskedelmi partnerei számára biztosítson kiemelkedően magas távközlési szolgáltatásokat. Hangsúlyt fektetünk a technikai innovációra, a magas színvonalú ügyfélmenedzsmentre és a lehető leghatékonyabb üzemeltetési környezet kialakítására.

Kínált pozíció:

Feladatok:

  • Részvétel a Netfone ügyviteli és számlázó rendszereinek fejlesztésében
  • Tervezési, fejlesztési, tesztelési feladatok ellátása

Elvárások:

  • Java programozási nyelv és Java EE környezet ismerete
  • HTML, JavaScript, AJAX, CSS
  • Alapos MySQL ismeret, illetve egyéb SQL megoldás ismerete
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Angol nyelv használata írásban

Előny az alábbiak ismerete:

  • XML
  • Web Services
  • EJB, JPA, JSF
  • JBOSS

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet fiatal, dinamikusan fejlődő csapatban
  • Rugalmas munkavégzés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület

A jelentkezéseket fényképes önéletrajz formájában a lenti e-mail címen várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő