www.cvonline.hu
Java programozó - Székesfehérvár (Referenciaszám: PJ3768)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.01.16.
Jelentkezési határidő: 2016.01.22.
Hirdetés azonosító: 956391
lejárt

Székesfehérvári multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

JAVA programozó - Székesfehérvár

Feladatok:

- Webes alkalmazás fejlesztése

- Az alkalmazás teljes életciklusában (tervezés, fejlesztés, teszt, éles üzem támogatása) való aktív részvétel

- Junior fejlesztő kollégák támogatása

- A világ különböző pontjain lévő felhasználók támogatása (távolról)

Elvárások:
- Felsőfokú szakirányú végzettség

- Legalább 3-5 év Java és JEE tapasztalat

- JSF, JPA, SQL tapasztalat

- Valamilyen verziókezelő (pl. SVN, Git, Rational) ismerete

- Középfokú angol nyelvtudás

Előny:
- Primefaces, EclipseLink,

- JUnit, Selinium, Mockito

- Jenkins, Maven

- Rational Team Concert

- JQuery, HTML5, CSS

- Agilis módszertanok (pl. Scrum)

- WebSphere Liberty Profile, DB2

- Linux

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetési és juttatási csomag

- Folyamatos fejlődési lehetőség

- Multinacionális környezet

- Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szücsné Vitos Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Tekintse meg új álláskereső weboldalunkat informatikusok számára:
Link megjelenítése

Kattintson Facebook profilunkon a Tetszik gombra, ha elsőként szeretne értesülni legfrissebb IT kereséseinkről:Link megjelenítése

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Kategória
IT / Informatika
Régió