www.cvonline.hu

Java Professional

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.03.27.
Hirdetés azonosító: 781650
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Multinacionális vállalati ügyfelünk részére keresünk Java fejlesztőket, 5+ év tapasztalattal.

Feladatkör, felelősségek:    Lehetőség van egy nagy nemzetközi bank magyarországi részlegének banki szoftverfejlesztési projektjein dolgozni, folyamatos hosszútávú alkalmazásban.

A szoftverfejlesztések Java környezetben valósulnak meg.

A munkavégzés helye: Budapest belváros

Munkaidő: 8:00-16:00 óra

Lehetőség van alkalmazotti, vagy alvállalkozó státuszra is!

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Java programozási tapasztalat min. 5+ év (profi szint)

• Aktív, tárgyalás szintű angol nyelvtudás

• Gazdasági, pénzügyi ismeretek

• Pénzügyi vonalon szerzett programozói tapasztalat előny

• Dinamikus, fegyelmezett munkavégzés

Nyelvtudás:    Folyékony angol nyelvismeret írásban és szóban egyaránt

A megbízó cég profilja:    Megbízónk egy jó nevű, nemzetközi tanácsadócég, amely outsource keretek között látja el a banki fejlesztéseket.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió