www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 1120296
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

JAVA - PL/SQL fejlesztő (GYJT)

Feladatok:
  • Tranzakciós rendszer tervezése, fejlesztése és támogatása (Java SE)
  • PL/SQL programozás, fejlesztés
  • Oracle Database EE 11g vagy a feletti verziójú adatbázis környezetben fejlesztési és hangolási tevékenységek elvégzése

Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú diploma
  • Legalább 3 éves tapasztalat a fenti feladatokban
  • JAVA technológiájú fejlesztésekben szerzett minimum 3 éves projekt tapasztalat
  • WebService-ekben való jártasság
  • Üzleti intelligencia terület termékek, technológiák átfogó ismerete
  • Tervezési gyakorlat
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Projekt munkában való jártasság, csapamunka

Előny:
  • Oracle, Java, alkalmazás környezetek
  • Magas szintű angol nyelvtudás, szakmai szöveg értése, írása
  • Egyéb nyelvtudás

Munkavégzés helye: Budapest XI. ker. –távmunka lehetséges
Alkalmazási forma: alkalmazott vagy alvállalkozói státusz, hosszú távú, teljes mukaidő
Start: Asap
Fizetés: Versenyképes

Amennyiben érdekli a lehetőség, kérjük pályázzon online!

Tech People LÁBLÉC