www.cvonline.hu

JAVA kommandósokat keresünk - INT/6/20

  • A hirdetés 591 napja lejárt

JAVA fejlesztőket keresünk budapesti partnercégeink megbízásából juniortól a senioron át vezető fejlesztőkig

Feladatok:

Mobil applikációk vagy vállalatirányítási rendszerek vagy pénzügyi szoftverek fejlesztése, attól függően, hogy melyik áll Hozzád közelebb

Elvárások:

Szakirányú végzettség

Legalább 1-2 év tapasztalatra mindenhol szükséged lesz

Partnereink általában objektum orientált szemlélettel dolgoznak, ez nem árt, ha Nálad is megvan

Elhivatottságodra szükség lesz

Minél több keretrendszer és technológia mélyebb ismerete segíteni fog

Angolul társalgási szinten tudnod kell, de nem árt, ha ennél jobban is beszélsz

Ha a JAVA-n kívül más nyelven is beszélsz, az csak előnyödre válik

Partnereink örülnének, ha az adatbázisokhoz is értenél

Ha munkát keresel, váltani szeretnél, kérünk, jelezz felénk!

A E-mail cím megjelenítése e-mail címen nem csak a jelentkezésedet várjuk, hanem kérdezhet bármiről a munkák kapcsán. Komoly érdeklődések esetén, a Számodra tetsző szakterület alapján pontosabb specifikációkat is küldünk a pozíciókról.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol