www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 812468
lejárt
Tech People FEJLÉC

Ügyfelünk megbízásából keresünk a következő projektlehetőségre megfelelő szakembert:

Java / JEE Fejlesztő - projektmunka (GYAS2)

Feladatok:
-  5-6 fős csapatban történő agilis fejlesztés
-  Pénzügyi szektornak készülő multiplatform termék fejlesztése scrum metodológiával.
-  Konkrét funkciók üzleti logikájának kialakítása Spring 3, Mybatis 3, Maven 3, Tomcat 7, Oracle 11 R2 alkalmazásával.
-  Konkrét funkciók felhasználói felületeinek kialakítása telefonos, tabletes, és asztali gépes környezetre Angular JS technológia alkalmazásával.

Elvárások:
-  Magabiztos core Java tapasztalat (minimum 2 év tapasztalat)
-  Magabiztos JavaEE fejlesztői tapasztalat
-  Erős JS tapasztalat
-  A következő technológiák ismerete nagy előnyt jelent: Angular JS, Spring, Maven (hiány esetén a betanulás lehetősége adott)
-  Angol nyelvismeret (minimum dokumentáció szinten)
-  Megbízható pontos munkavégzés, ügyfélcentrikus hozzáállás

Előny:
Maven,
Angular JS vagy bármilyen Javascript magabiztos tapasztalata
JAX-WS 2, JAXB, jUnit,

Munkavégzés helye: Budapest, XIII v. VI. kerületi bejárással (távmunkára nincsen mód)
Munkavégzés kezdete: akár azonnal
Projekthossz: 2014 szeptember, hosszabbítás lehetősége fennáll, teljes idős terheltségg
Versenyképes óradíjak, esetleg alkamazotti pozíció is elképzelhető

További információért hívja irodánkat: +36-1-7897416 (Komjád Gyöngyvér)

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió