www.cvonline.hu

Java J2EE fejlesztő

  • A hirdetés 951 napja lejárt
Nagyvállalati és államigazgatási ügyfeleinél komplex szoftveres megoldásokat megvalósító cég hosszútávra keres Java fejlesztőket Budapesten. Több pozícióba is keresünk munkatársakat: kezdő és tapasztalt szoftverfejlesztők jelentkezését is várjuk.

Java fejlesztő
  • Logikai, fizikai rendszerterv elkészítése / közreműködés
  • Fejlesztés, tesztelés, hibaelhárítás
  • Ügyféllel való folyamatos egyeztetés a fejlesztés, tesztelés és támogatás során
  • Dokumentációk elkészítése
  • Programhibák elemzése és hibaelhárítása

  • Java tapasztalat
  • Háromrétegű alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat (akár Java, akár .NET)
  • Java J2EE tapasztalat
  • Webes alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat

  • Angol és / vagy német nyelvtudás

  • Versenyképes jövedelem
  • Rugalmas munkavégzés
  • Gyors szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, erős tulajdonosi háttér

Munkavégzés helye:
Budapest
Nemzetközi projektek esetén részidőben külföld

Amit nyújtunk

CHF0 - CHF1 per annum

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator