www.cvonline.hu

JAVA, J2EE FEJLESZTŐ

  • A hirdetés 465 napja lejárt

Magyarországon a lízing és hitel adminisztrációs rendszerek piacán piacvezetőnek számító, banki hátterű ügyfélkörrel rendelkező fejlesztőcég keres IT megoldásainak továbbfejlesztésére

munkakörbe munkatársat.

Feladata

  • Közreműködés JAVA WEB alkalmazások tervezésében és megvalósításában

Elvárásaink:

  • J2EE technológiák mélyebb elméleti és gyakorlati ismerete
  • JBOSS, XML, EJB 3.0, HTML, CSS ismeretek
  • Innovatív, ambiciózus hozzáállás
  • Objektum orientált tervezési ismeretek (UML, Design Patterns)Szakmai angol nyelv olvasási szintű ismerete
  • JAVA fejlesztői tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Oracle és IBM applikációs szerver tapasztalatok
  • Interface technológiák (WebSphere MQ) ismerete
  • HTML5 ismeretek
  • Pénzügy-, illetve bankinformatikai területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Színvonalas infrastruktúrájú munkahely, fiatalos környezet

Egyéb:

  • A meghirdetett állást alkalmazotti munkaviszonyban biztosítjuk
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

A munkavégzés helye:

Budapest, azonnali munkakezdéssel is

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő