www.cvonline.hu
Java & integration lead developer (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 719656
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Kapcsolattartás az ügyféllel és a fejlesztői csapattal

 - Szoftver és adatbázis design készítése

 - Adatmodellek és interfészek specifikálása

 - Architektúra és design dokumentáció elkészítése

 - Forráskód minőségének biztosítása (Code-Review)

 - A build és deployment folyamat tervezése és karbantartása

 - Új interfészek létrehozása a rendszerintegráció és automatizálás részére

 - Tesztek tervezése és specifikálása egység- és komponensintegrációs tesztekhez

 - Üzleti elemzőkkel és architektekkel való konzultáció

 - Lokalizációban és hibakezelésben való részvétel

Elvárások

 - IT területen szerzett felsőfokú végzettség

 - Felsőfokú angol és legalább társalgási szintű német nyelvtudás

 - J2EE fejlesztő vagy architekt tapasztalat

 - Mély SQL know-how (Oracle)

 - Tapasztalat Java keretrendszerekkel: Spring, Hibernate, Camel, JSF

 - Tapasztalat CI management toolokkal: Jenkins

 - Tapasztalat a következőkkel: SVN, JIRA, Confluence, Sonar, Nexus, Enterprise Architect

 - Szervezőkészség

 - IT business tapasztalatok

 - Design Patterns alapos ismerete

 - Projektmenedzsment tapasztalat

 - Utazási hajlandóság (időnként)

 - ITIL foundation ismerete (INM, CHM, PRM)

Előny

 - WebMethods (Integration server, MWS) tapasztalat

 - Telekommunikációs Order management folyamat ismerete

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 79526

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió