www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.11.06.
Hirdetés azonosító: 1076570
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Java GUI Fejlesztő -R&D (KF16-54)
munkatársat keresünk.

A projekt célja egy Java nyelvű statikus analizátor elkészítése, mely nagy kódmennyiséget képes globálisan kezelni (hatáselemzés), az analízishez beépíti a legfontosabb Java technológiákat.

Feladatok:
  • Az analizátor GUI-jának elkészítése Eclipse pluginek formájában önálló munkavégzéssel
  • Szoros együtt működés a fejlesztőcsapatokkal
  • Kommunikáció a felhasználókkal angol nyelven

Elvárások:
  • 2+ év JavaSE frontend tapasztalat, UX tapasztalat
  • Eclipse plugin ismerete vagy ennek gyors megtanulására való erős motiváltság
  • Az alábbi Java widget toolkit-ek közül minél többnek az ismerete:  AWT, SWT, SWING, SWINGX, JavaFX
  • Jó kommunikációs készség, csapatmunkára való alkalmasság, felelősségtudat, jó problémamegoldó képesség, kitartás
  • Jó angol nyelvtudás
  • Felsőfokú szakirányú végzettség

Előny:
  • Scrum tapasztalat
  • Nagyvállalati tapasztalat
  • Színes projekttapasztalat

Start: 2016 okt. 1.
Munkalehetőség: teljes idős, hosszú távú, alkalmazotti pozíció, versenyképes bérezés
Munkavégzés helye: Budapest - IX ker.

Várjuk mihamarabbi jelentkezését részletes szakmai önéletrajzával!

Tech People LÁBLÉC