www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 1077655
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Ügyfelünk egy pénzügyi- telekommunikációs- és ipari alkalmazás területén tevékenykedő informatikai tanácsadó és fejlesztő cég. Több mint 10 éve működő, 150 fős csapatába új kollégát keres.

Java (full-stack) fejlesztési csoportvezető (GYJM)

Feladatok:
  • Egyedi nagyvállalati alkalmazások architekturális tervezése
  • Fejlesztői feladatok ellátása (minimum 30% max 80%-ban)
  • Szerver oldali fejlesztés: Java, Spring, JMS, EJB, Java XML (JAXP, JAXM, JAXR, stb.), SQL (Oracle, DB2)
  • Kliens oldali fejlesztés: HTML5, CSS, JavaScript , REST API
  • Új technológiák keresése és kipróbálása
  • Munkavégzés SCRUM módszertan szerint
  • A BA/PM segítségével megfogalmazott ügyféligények lefordítása fejlesztési követelményekké
  • Mentorálás és a mentoring rendszer működtetése
  • Emberi erőforrások allokálása a projektekre az üzletágvezetővel közösen (10 fejlesztő munkájának irányítása)
  • Rendszeres visszajelzés a fejlesztő kollégáknak a munkájukról, részvétel az éves teljesítményértékelésben
  • Iránymutatás a csapatnak a projektek során felmerült kérdésekben (pl. minőség/határidő)
  • Részvétel a toborzásban: szakmai tesztek javítása, interjúztatás
  • Pre-sales feladatok: ajánlatok írása, projektek becslése
  • A cég képviselete tárgyalásokon, projekt egyeztetéseken

Elvárások:
  • Minimum 6+ éves full-stack Java EE fejlesztői tapasztalat
  • A fentiekben említett technológiák ismerete
  • People menedzsment tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Agilis fejlesztési módszertani ismeret
  • Demokratikus vezetői stílus, közvetlen személyiség, pozitív hozzáállás

Előny:
  • IT szállító oldali munkatapasztalat
  • Banki fejlesztési gyakorlat
  • Technológiai nyitottság, innovatív szemlélet

Lehetőségek:
  • változatos projektek, melyeket mindig a lehető legújabb technológiákkal valósítunk meg
  • továbblépési lehetőség technológiai és vezetői vonalon
  • stabil munkahely, hosszú távú lehetőség
  • angol és német nyelvi képzés
  • rugalmas munkaidő
  • jól megközelíthető, modern iroda
  • kávé, fagyi, játékszoba, relax-szoba
  • bringabarát munkahely

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület
Munka jellege: hosszú távú, teljes idős, alkalmazotti pozíció (távmunkára nincs mód)
Kezdési idő: akár azonnal

Jelentkezés módja: Részletes szakmai önéletrajz lehetőleg fényképpel, word formátumban

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió