www.cvonline.hu
JAVA fejlesztő
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.03.05.
Jelentkezési határidő: 2016.03.08.
Hirdetés azonosító: 999577
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Partnerünk jól ismert multinacionális és hazai nagyvállalatoknak nagy megbízhatóságú szoftvereket készít, egyedi és komplex igényeik szerint. Elkötelezett, magas szakmai kultúrájú csapatuk bővítéséhez keresünk JAVA fejlesztő kollégát.

A főbb feladatok:
- három, vagy több rétegű EJB, ill. Spring alapú rendszerek fejlesztése
- kliens programok implementálása AngularJS, GWT vagy Swing technológiával
- együttműködés a projekttagokkal Scrum vagy Kanban módszertan szerint

Követelmények
- rendelkezel felsőfokú, szakirányú végzettséggel
- Java fejlesztői nyelv alapos ismerete
- van releváns szakmai tapasztalatod
- kommunikatív vagy
- érted az angol nyelvű szövegeket

Előny:
- JEE
- JBoss, WebLogic
- Oracle PL/SQL
- UML
- SOA, ESB
- Hibernate
- Scrum

Ha szeretnél egy rugalmas, korrekt munkaadónál, fiatalos, jó hangulatú csapatban, kiváló körülmények között dolgozni, akkor itt a helyed.

Kategória
IT / Informatika
Régió