www.cvonline.hu

Java fejlesztő

  • A hirdetés 48 napja lejárt
Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:
  • Többrétegű nyilvántartó rendszer tervezése J2EE technológiára alapozva
  • Többrétegű nyilvántartó rendszer implementálása
  • Kapcsolattartás a fejlesztőkkel és munkatársakkal
Elvárások:
  • Felsőfokú IT végzettség
  • Minimum 2 év J2EE fejlesztési tapasztalat
  • Spring, Hibernate ismeret
  • Adatbáziskezelő rendszerek fejlesztői szintű ismerete (RDBMS)
  • Jó kommunikációs készség
  • Gyors, dinamikus munkavégzés
  • Középfokú angol nyelvtudás (írás, olvasás)
Előny:
  • Magas rendelkezésre állású komplex rendszerek tervezésében, elkészítésében szerzett több éves tapasztalat
  • Oracle 11g ismeret
  • UML ismeret
  • Enterprise Architect ismerete
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetést
  • Kellemes légkört
  • Nagyvállalati környezetet
  • Stabil munkahelyet, kiegyensúlyozott légkört
  • Bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő