www.cvonline.hu

JAVA FEJLESZTŐ

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Nagy múltú, IT területen tevékenykedő multinacionális partnerünk csapatába keresünk Java fejlesztő kollégákat. A cég izgalmas kihívásokkal teli munkalehetőséget kínál neked, figyelve arra, hogy közben mind feljebb és feljebb lépegethess a ranglétrán. Emellett a versenyképes fizetés nem elhanyagolható szempont, valamint a modern, magas minőségű, high-tech munkakörnyezet sem. Az új fejlesztő kollégák egy barátságos, lelkes és fiatal csapatban fognak dolgozni.

Feladatok:

►    Big Data projektben való részvétel

►    szoftver megoldások tervezése, kivitelezése és ellenőrzése

►    alkalmazásokkal kapcsolatos specifikáció, műszaki tanulmány készítése

►    szoros együttműködés a csapattagokkal, és nem csak a fejlesztőkkel

Elvárások:

►    rendelkezel BSc vagy MSc diplomával informatikai, mérnöki, vagy valamilyen kapcsolódó területen

►    legalább már 1 éves tapasztalatod van JAVA EE 6 alapú alkalmazások fejlesztésében

►    találkoztál már a következő technológiák valamelyikével: Spring, Tomcat, JPA, JMS

►    alapszintű Linux és SSH ismereteid vannak

►    pontos, megbízható és kitartó vagy

►    jól beszélsz és írsz angolul

►    nem okoz gondot, ha csapatban kell dolgoznod

Elöny:

►    van tapasztalatod agilis szoftverfejlesztési módszerek, és Perl programozási nyelv terén

►    találkoztál már HTTP protokollal

Amit kínál:

►    élvonalbeli technológiák

►    nemzetközi fejlesztőcsapatban

►    inspiráló munkakörnyezet

►    feladatorientált szemlélet

►    folyamatos szakmai fejlődés lehetősége

►    versenyképes kompenzációs csomag

Amit az Enloyd kínál:

►    interjú során karrier tanácsadást nyújtunk

►    segítünk az önéletrajzodat megírni/átírni/pozícióra szabni

►    átbeszéljük a profilodhoz illő álláslehetőségeket

►    segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztási folyamat

►    igyekszünk tippeket adni a szakmai interjúra való felkészüléshez

Munkavégzés helye Budapest
Kategória IT / Informatika
Régió Budapest