www.cvonline.hu

Java fejlesztő

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.12.02.
Jelentkezési határidő: 2015.12.14.
Hirdetés azonosító: 975507
lejárt

Vezető, nemzetközi követeléskezelő cégcsoport, budapesti, folyamatosan bűvülő irodájába keres Java fejlesztőt.

Feladatok a munka során:

• Java/JSP alapú fejlesztések
• Üzleti szoftver fejlesztése és támogatása (Java keretrendszer alapú, Oracle adatbázis hátterű)
• Architekturális tervezési és fejlesztési feladatok
• Munkatársak támogatása Java technológia területén

Elvárások:

• 3-4 év munkatapasztalat
• Java szerver oldali fejlesztői tapasztalatot (JSP)
• Webes technológiák ismerete (HTML, XML, Javascript, CSS),
• Spring, Hibernate, Wicket ismerete,
• verziókövető rendszer ismeret,
• szoftveres biztonságtechnikai alapismereteket
• szakmai angol nyelvtudás
• új technológiák megtanulására való hajlandóság

Előnyt jelent:

• JUnit tapasztalat,
• SOAP, JSON ismerete
• AJAX ismeret (ExtJS / jQuery),
• bármley PHP framework ismerete
• Oracle, PL/SQL,
• Linux tapasztalat

Ha szívesen dolgoznál egy modern irodában, egy fiatalos csapat tagjaként, ahol a teljlesítményedet havi bónusszal jutalmazzák, egyénre szabott karriermenedzsmentet, ingyenes sportolási lehetőséget, tréningeken való részvételt biztosítanak, akkor jelentkezz a hays.hu weboldalon keresztül.
Munkavégzés helye: Budapest