www.cvonline.hu

JAVA Fejlesztő

  • A hirdetés 691 napja lejárt

 Lechner Tudásközpont

keres

munkatársat

Feladatok

  • Web-es informatikai,  fejlesztések elkészítése, ezen belül:
  • Java alapú szerver oldali  fejlesztés
  • Webes GUI tervezés és fejlesztés
  • Közreműködés projektek előkészítésében
  • Közreműködés software tervezésben
  • Fejlesztői tesztek végrehajtása
  • Programjavítási feladatok ellátása
  • Fejlesztések dokumentálása

Elvárás

  • Szakirányú felsőfokú informatikai végzettség
  • Legalább 3 éves Java fejlesztésben szerzett OOP tapasztalat, Java nyelv és SQL magabiztos ismerete
  • Legalább 3 éves Webes front-end tapasztalat, összetett webes GUI tervezésében és elkészítésében
  • J2EE, Servlet, JSP tapasztalat
  • HTML, CSS, Javascript, XML ismeret
  • Rendszerszemlélet, UML ismeret
  • Gyors tanulási képesség, jó elemző készség
  • Igényes, megbízható munkavégzés (határidők szerint!)

Előny

  • Nagy rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • jQuery, Postgres ismeret
  • PKI alapfokú ismeret
  • GIS rendszerek fejlesztése terén szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: 11. kerület

Napi munkaidő: Teljes munkaidő

Jelentkezni fényképes önéletrajz beküldésével a bérigény megjelölésével az alábbi címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő