www.cvonline.hu
Java fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.10.28.
Jelentkezési határidő: 2015.10.21.
Hirdetés azonosító: 965920
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Feladatok

  • Java/JSP alapú fejlesztések kivitelezése

  • java keretrendszer alapú, Oracle adatbázis hátterű üzleti szoftver fejlesztése és támogatása

  • architekturális tervezési és fejlesztési feladatok

  • munkatársak támogatása a Java technológia területén
  • Elvárások

  • minimum 3 éves fejlesztői tapasztalat

  • Java szerver oldali fejlesztői tapasztalat JSP

  • Webes technológiák ismerete (HTML, XML, Javascript, CSS)

  • Spring, Hibernate és Wicket ismerete

  • folyamatszemléletű látásmód

  • minőségorientált szemlélet

  • új technológiák megtanulására való hajlandóság

  • szoftveres biztonságtechnikai alapismeretek

  • Előnyök

  • JUnit tapasztalat

  • SOAP, JSON ismerete

  • AJAX ismerete (ExtJS és/vagy jQuery)

  • valamely PHP framework ismerete (pl. Yii, Symphony, Zend)

  • Oracle, PL/SQL programozási tapasztalat

  • Linux tapasztalat

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió