www.cvonline.hu

JAVA FEJLESZTŐ

  • A hirdetés 691 napja lejárt

Java fejlesztőket keresünk egy szegedi szoftverfejlesztő start-up ügyfelünk részére. Fiatal, lendületes csapathoz csatlakozhatsz, akik kimagasló tudásukkal elősegítik a Te szakmai fejlődésedet is. Ha szegedi vagy, és építenéd karriered Java fejlesztés területén, akkor használd ki ezt a lehetőséget és jelentkezz!

Feladatok:

►    Egyedi, saját termék fejlesztésben való részvétel nem csak a kódolás, de a tervezés fázisában is

►    Kreatív csapatmunka az agilis módszertant követve

Elvárások:

►    1-2 éves tapasztalat JAVA fejlesztésben

►    a technológiák, melyeket használni fogsz még (ezért jó, ha ismered őket): Spring, Maven, Jenkins, Git, Atlassian eszközök, KnockoutJS, Html(5), CSS, JavaScript, jQuery

►    angol nyelvű szakmai szövegek megértése gördülékenyen menjen

Amit kínál az ügyfelünk:

►    Szegedi belvárosi iroda

►    Szakmai fejlődési és karrierépítési lehetőség

►    Versenyképes juttatási csomag

►    Lelkes, kreatív csapat

Amit az Enloyd kínál:

►    interjú során karrier tanácsadást nyújtunk

►    segítünk az önéletrajzodat megírni/átírni/pozícióra szabni

►    átbeszéljük a profilodhoz illő álláslehetőségeket

►    segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztási folyamat

►    igyekszünk tippeket adni a szakmai interjúra való felkészüléshez

Helyek Szeged
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő