www.cvonline.hu

Java fejlesztő

  • A hirdetés 708 napja lejárt

Megbízónk a világ 25 országában jelenlévő, világszerte több mint 9500 alkalmazottat foglalkoztató, egyik vezető nemzetközi követeléskezelő cégcsoport magyarországi tagja. Dinamikusan fejlődő fiatalos csapatukba jelenleg

munkakörbe keresünk új munkatársat.

Feladatok

  • Java/JSP alapú fejlesztések kivitelezése,
  • java keretrendszer alapú, Oracle adatbázis hátterű üzleti szoftver fejlesztése és támogatása,
  • architekturális tervezési és fejlesztési feladatok,
  • munkatársak támogatása a Java technológia területén.

Elvárások

  • Java szerver oldali fejlesztői tapasztalat JSP,
  • Webes technológiák ismerete (HTML, XML, Javascript, CSS),
  • Spring, Hibernate és Wicket ismerete,
  • folyamatszemléletű látásmód,
  • minimum 3-4 év, hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat,
  • verziókövető rendszer ismerete,
  • angol nyelvtudás (szakmai angol),
  • precíz, hatékony munkavégzés,
  • a feladattal, illetve a munkával kapcsolatban érzett szenvedély és igényesség,
  • minőségorientált szemlélet,
  • új technológiák megtanulására való hajlandóság,
  • szoftveres biztonságtechnikai alapismeretek.

Előny

  • JUnit tapasztalat,
  • SOAP, JSON ismerete,
  • AJAX ismerete (ExtJS és/vagy jQuery),
  • valamely PHP framework ismerete (pl. Yii, Symphony, Zend),
  • Oracle, PL/SQL programozási tapasztalat,
  • Linux tapasztalat.

Amit megbízónk kínál

  • alapbéren felül, teljesítménytől függő havi bónuszt,
  • hosszú távú munkalehetőséget,
  • egyénre szabott karrier utat, oktatási tervet karriermenedzsmentet,
  • széles körű tapasztalatszerzési lehetőséget,
  • cég által támogatott ingyenes sportolási lehetőséget,
  • rendszeres belső és külső képzéseket, tréningeket,
  • biztos nemzetközi hátteret és üzleti környezetet,
  • jól felszerelt, modern munkahelyet és kellemes, fiatalos környezetet,
  • nemzetközi projektekben való részvételt.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol