www.cvonline.hu

Java fejlesztő

  • A hirdetés 466 napja lejárt

A GPS nem csupán egy betűszó a számodra? Szeretnél részt venni egy dinamikusan fejlődő, navigációs szoftvereket fejlesztő cég munkájában? Biztos Java tudással rendelkezel? Akkor jelentkezz

munkakörbe. Megbízónk az outdoor programok során használt térképszoftverek fejlesztésében piacvezető a régióban. A technológiai újításai lehetővé teszik, hogy látványos 3D terep megjelenítései mellett úthálózatok, domborzati térképek, műholdfotók, topo-térképek is részei legyenek a navigációnak. Csatlakozz!

Feladatok

  • Meglévő mobilalkalmazás karbantartása,
  • meglévő mobilalkalmazás új funkciókkal / modullal való bővítése,
  • új technológiák kipróbálása, demo, prototípus jellegű alkalazások fejlesztése.

Elvárások

  • Magabiztos Java tudás,
  • stabil GUI fejlesztői és objektum-orientált nyelvi alapok,
  • Android fejlesztőkörnyezet gyakorlati ismerete (Eclipse / Android studio),
  • verziókezelő rendszer ismerete (SVN),
  • webes technológiák alapfokú ismerete,
  • angol nyelvtudás,
  • csapatban való munkavégzés,
  • proaktivitás, törekvés folyamatos szakmai fejlődésre.

Előnyt jelent

  • iOS / Windows phone fejlesztési tapasztalat,
  • C/C++ tapasztalat,
  • szerver oldali fejlesztési tapasztalat.

Amit megbízónk kínál

  • Fiatalos, dinamikus csapat,
  • kellemes, jó hangulatú munkakörnyezet,
  • versenyképes fizetés.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő