www.cvonline.hu

Java fejlesztő

  • A hirdetés 172 napja lejárt

B04Msjf

Multinacionális IT outosurcing partnerünk csapatába keresünk Java fejlesztőket, pénzügyi szektor számára történő fejlesztési projektekhez.

Feladatok:

  • Üzleti alkalmazások fejlesztése Java nyelven
  • Részvétel az architektúra tervezésében
  • Ügyféllel való kapcsolattartás, ügyfél igényeinek megfelelő módosítások implementálása
  • Részvétel a tesztelési és support feladatokban

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 2 éves Java fejlesztői tapasztalat
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • JUnit, Design Patterns, Ant build framework ismerete
  • Web service technológiák ismerete (XML, SOAP, XSD)
  • Relációs adatbázisok ismerete
  • Spring ismerete

Egyéb információ:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemzetközi projekt
  • Tréningek, továbbképzések, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérem, küldje az alábbi címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő