www.cvonline.hu

Java fejlesztő

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.25.
Jelentkezési határidő: 2015.05.15.
Hirdetés azonosító: 918025

Ügyfelünk, egy multinacionális gyártó cég számára keresünk Java fejlesztő munkatársat, Kecskeméti munkavégzéssel.

Feladatok:

- PLM alkalmazás fejlesztése
- A rendszerkörnyezet testreszabása a vállalat üzleti folyamatai szerint
- Aktív részvétel egy 5-10 fős, szakmailag felkészült csapat munkájában

Elvárások:

- Java programozási nyelv terén szerzett minimum 3 éves tapasztalat
- Relációs adatbázisok ismerete
- Linux ismeretek
- XML/HTML/JSP/JavaScript/Spring/Ant/Junit technikák ismerete előny
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- Eclipse és verziókövető rendszer (SVN/CVS) ismerete előny
- EDM / PDM / PLM környezetben programozási ismeret előny
- Jó kommunikációs készség
- Koordinációs tapasztalat
- Kreativitás és csapatban való együttműködés
- Mobilitás

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a