www.cvonline.hu
Java fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.08.07.
Jelentkezési határidő: 2015.08.05.
Hirdetés azonosító: 917753
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Pénzintézeti partnerünk számára keresünk hosszú távú munkavégzésre kollégát az alábbi pozícióba:

JAVA FEJLESZTŐ

Feladatok

  • A cég informatikai rendszereinek továbbfejlesztése

  • Szoftverminőség-biztosítás

  • Automatizált tesztek készítése
  • Elvárások

  • Java (J2EE) szoftverfejlesztési tapasztalat

  • Gyakorlati fejlesztési ismeretek: JPA, Hibernate, EJB 3.1, JAX-WS, Maven, Ant, tervezési minták

  • Gyakorlati adatbázis tervezési ismeretek, SQL nyelv, Oracle, MS SQL vagy MySQL

  • Előnyt jelent a következő konkrét rendszerek és módszertanok valamelyikének ismerete:

  • Eclipse, Linux, JBoss, Liferay, portlet fejlesztés, Vaadin, JQuery;git vagy svn

  • Dokumentáció olvasás/írás szintű angol és/vagy német nyelvtudás

  • Pontos, igényes munkavégzés

  • Amit ajánlunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatások

  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés

  • Szakmai fejlődés lehetősége

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió