www.cvonline.hu

JAVA fejlesztő

  • A hirdetés 1085 napja lejárt

A Joint Magyarországot / MAZS Alapítványt 20 éve alapította a JDC (American Jewish Joint Distribution Committee). A családokért, a közösségért dolgozunk, fő célunk, hogy támogassuk a sokat szenvedett, Holokausztot túlélt, anyagiakban szűkölködő idős embereket. Emellett szociális, családsegítő, egészségmegőrző, oktatási programok révén támogatjuk a rászoruló zsidó családokat, és különböző programok szervezésével jelentősen hozzájárulunk a zsidó közösségi élet és a hagyományok megőrzéséhez.
A zsidó közösségek támogatásán kívül, hazánkban a „Marcia Presky Női Egészségmegőrző Program” keretében az emlőrák minél korábbi szakaszában való felismeréséért, gyógyításáért dolgozunk.

A Magyarországi Zsidó Szociális Segély Alapítvány

JAVA fejlesztőt

keres

Főbb feladatok, munkák:

  • JAVA alapú desktop- és webalkalmazások fejlesztése
  • SQL alapú adatbázis-tervezés, fejlesztés (ORACLE, MSSQL)
  • Spring, JSF, Hibernate, JavaScript technológiára épülő projektben fejlesztés
  • Az elkészített programok fejlesztői tesztelése
  • A legmodernebb technológiák felkutatása, kipróbálása
  • Közreműködés a projektek szakmai előkészítésében

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • JAVA nyelv ismerete
  • Relációs adatbázisok ismerete
  • Verziókezelő rendszerek ismerete
  • Angol nyelv minimum szakmai szintű ismerete
  •  3-5 éves programozói tapasztalat
  • Konstruktivitás, csapatszellem

Előnyt jelent:

  • Maven build eszköz ismerete
  • Tapasztalat tesztelés, automatizált tesztelési területen (JUnit)

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatok
  • Fiatal munkatársak
  • Fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi és hazai projektek

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzzal (lehetőleg fotóval) az alább megadott emailcímen.

Több információ az Alapítványról: Link megjelenítése
Jelentkezési határidő: 2014.10.30.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő