www.cvonline.hu

Java fejlesztő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.03.01.
Jelentkezési határidő: 2014.11.04.
Hirdetés azonosító: 862752

Partnerünk egy nagy presztízsű nemzetközi és hazai partnerekkel, startup szellemiségű termékekkel és kreatív megoldásokkal dolgozó agilis fejlesztő cég. Most kreatív és dinamikus csapatukba keresünk kollégákat Java fejlesztő pozícióba.

Feladatok:

- Java alapú webalkalmazások fejlesztése
- Technológiai újítások elemzése, bevezetése
- Projektek szakmai előkészítése

Elvárások:

- Minimum 1 év fejlesztői tapasztalat
- Java és SQL ismeretek
- HTML / CSS tapasztalat
- Verziókezelő rendszerek ismerete

Előnyt jelenthet:

- Agilis módszertanok ismerete (SCRUM, Kanban)
- Design Patterns, jQuery, HTML5, CSS3, Spring, Hibernate, JavaScript, Wicket, Maven, NoSQL, OSGi, SVN,SQL, JPA, GWT, TDD, BDD, i18n, REST, UML, XSLT, Bash, Powershell ismerete

Amit kínálunk:

-Kiváló megközelíthetőségű iroda
-Továbbképzési lehetőség
-Erős referenciák
-Nemzetközi és hazai projektek
-Korszerű fejlesztési módszertanok
-Fiatalos, nyitott vállalati kultúra, modern irodai környezet
-Inspiráló szakmai légkör, rendszeres belső tanfolyamok
-Szakmai vagy vezetői karrier lehetőség
-Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a