www.cvonline.hu

JAVA FEJLESZTŐ

  • A hirdetés 911 napja lejárt

A ShiwaForce.com Zrt.

(kód: SF1407/JAVA-CVO)

munkakörbe munkatársat keres

A pozíció leírása

Ha vonzó, hogy egy nemzetközileg is elismert innovatív és nyitott csapatnak legyél a részese. Ha már legalább egy éve fejlesztesz, és még sokat szeretnél fejlődni. Ha egy olyan céget keresel, ahol elismerik a munkádat, lehetőséget kapsz a kísérletezésre, és ahol az elvégzett munkát nem kilóra mérik, akkor olvass tovább!

A ShiwaForce.com nagy presztízsű nemzetközi és hazai projektekkel, izgalmas vizualitással és kreatív megoldásokkal dolgozó agilis fejlesztő cég. Hiszünk abban, hogy az a legjobb fejlesztő, aki mindig képes tanulni másoktól és tovább tud lépni a hibáin. Sokat kérdezünk, és gyakran egyeztetünk egymással, mivel a környezetünk gyakori változásaira gyorsan kell reagálnunk. Ha úgy érzed, közénk tartozol, csatlakozz hozzánk!

A Java ökoszisztéma teljes körű ismerete mellett a legfontosabb, hogy szeress jó kódot írni és törődj a kódjaid minőségével. A technikai részleteket pedig nálunk megtanulhatod.

Fejlesztőként a feladatod lesz:

  • JAVA alapú nagy rendelkezésre állású webalkalmazások fejlesztése
  • JAVA, JAVAEE, Spring, Hibernate, JPA, Maven, LiquiBase, OAuth, JavaScript, OSGI, GIT, XML, REST, XSLT, UML, Jira, Bamboo, Confluence: Ha még nem ismered, megtanítjuk
  • A legmodernebb technológiák felkutatása, kipróbálása
  • Közreműködés a projektek szakmai előkészítésében

Elvárásaink:

  • JAVA és SQL nyelv ismerete
  • Légy tisztában az objektumorientált módszertannal
  • Verziókezelő rendszerek ismerete (GIT/SVN)
  • Rendszerszintű gondolkodás
  • HTML, CSS alaptudás és/vagy tapasztalat
  • Csapatszellem
  • Minimum 1 év fejlesztői tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Jó kódolvasási képesség
  • Jó tervezési készség
  • Felsőfokú informatikai vagy ennek megfelelő végzettség
  • Tapasztalat agilis módszertanokban (pl. SCRUM, Kanban)
  • További előnyt jelent, ha ismered a következők közül: Design Patterns, jQuery, HTML5, CSS3, Spring, Hibernate, JavaScript, Wicket, Maven, NoSQL, OSGi, SVN, SQL, JPA, GWT, TDD, BDD, i18n, REST, UML, XSLT, Bash, Powershell.

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdés
  • Kiváló megközelíthetőségű iroda (Déli pályaudvar metróállomás)
  • Továbbképzési lehetőség
  • Erős, megkérdőjelezhetetlen referenciák
  • Nemzetközi és hazai projektek
  • Fokozott biztonságú, több milliós látogatottságú webes megoldások megismerése
  • Korszerű fejlesztési módszertanok
  • Fiatalos, nyitott vállalati kultúra
  • Inspiráló szakmai légkör, rendszeres belső tanfolyamok
  • 700 kötetes belső könyvtár, rendszeresen járatott szakmai folyóiratok
  • Szakmai vagy vezetői karrierlehetőség
  • Modern irodai környezet, korszerű MacBook Pro és Toshiba notebookok monitorral
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Cafeteria, prémium, egészségügyi szolgáltatások
  • Végtelen mennyiségű jó kávé, finom tea és méz

Várjuk fényképpel ellátott részletes, szakmai önéletrajzodat (magyar és/vagy angol) fizetési igény megjelölésével és a pozíció pontos megnevezésével (kód: SF1407/JAVA-CVO) az alábbi e-mail címre.

kód: SF1407/JAVA-CVO

ShiwaForce.com Zrt.

1123 Budapest, Alkotás u. 17-19.

A ShiwaForce.com Zrt. nemzetközileg is elismert, az innovatív online megoldások piacának egyik leggyorsabban növekvő startup szellemiségű 50 fős vállalata. Hiszünk abban, hogy minden változás egy lehetőség. Kreatív, nyitott és agilis hozzáállásunkkal segítjük partnereinket abban, hogy üzleti sikert érjenek el. Olyan professzionális, korszerű és felhasználóbarát webes megoldásokat készítünk, amelyek maximális megtérülést hoznak számukra. Saját fejlesztésű termékünk a SAS, a RAMA és a BlondXML mellett a londoni Bloomberg Grow Forumára és a nemzetközi Innotribe versenyen a világ 15 legizgalmasabb üzleti innovációjának beválasztott Karma Platform is. Vezető termékünk a SIWWWA tartalomkezelő rendszer, több mint egy évtizede segít ügyfeleinknek online potenciáljuk növelésében.  Széles körben elismert és kedvelt termékeink az állandó kutatás-fejlesztési tevékenységnek köszönhetően, egyedülálló megoldásokat jelentenek. Magyar és nemzetközi ügyfélkörünkben olyan vezető nagyvállalatok szerepelnek, mint az OTP, a Magyar Telekom, az Erste Bank, az AXA Csoport, az Allianz Hungária, a Signal Biztosító és a GDF Suez.

További információ: Link megjelenítése és Link megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika