www.cvonline.hu

Java fejlesztő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 831842

Webes- és mobilalkalmazásokat fejlesztő szórakoztatóelektronikai céghez keresünk Java fejlesztőket Szegedre, azonnali kezdéssel.

Feladatok:
  • összetett szoftvertermékek, szoftverrendszerek komponenseinek fejlesztése önállóan vagy csapatmunkában
  • hatékony a szoftverrendszer tervezőivel annak érdekében, hogy az elkészült kód optimális legyen a fejlesztés minden szakaszában
  • az elkészített rendszer kódjának végigkísérése a projekt teljes életciklusán keresztül
  • unit tesztek elvégzése, és egyéb teszteknél a tesztelő csapat támogatása
Elvárások:
  • Java programozásban szerzett, legalább 3 éves tapasztalatod van
  • ismered az alábbi technológiákat: Spring, Maven, Eclipse, Jira, SVN, Git
  • minimum középszinten beszélsz angolul
Amit kínálunk:
  • Mit kínál Számodra a cég?
  • stabil és innovatív hátteret
  • remek munkaközösséget
  • folyamatos képzési lehetőségeket
  • versenyképes kompenzációs csomagot
  • Amit a Prohuman kínál Neked:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profilodhoz illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésedtől egészen a belépésig támogatjuk pályázatodat,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk, igyekszünk tippeket adni a szakmai tesztre való felkészüléshez
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magad továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Szeged
Kapcsolat:
Ha illik rád a leírás, jelentkezz még ma! Magyar nyelvű önéletrajzodat várjuk a E-mail cím megjelenítése címre.

Kategória
IT / Informatika
Régió
Szeged