www.cvonline.hu
Java fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.03.22.
Hirdetés azonosító: 829817
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi partnerünk számára keresünk új szakembert az alábbi pozícióba, hosszú távú budapesti munkavégzésre:

Java Fejlesztő

Feladatok

  • Részvétel a meglévő alkalmazások továbbfejlesztésében
  • Alkalmazásfejlesztés és támogatás (3rd level support)
  • Megoldási koncepciók kialakítása
  • Új release-k bevezetésének támogatása
  • Részvétel német projektben, együttműködés a német kollégákkal

Elvárások

  • Felsőfokú (szakirányú) végzettség vagy releváns területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Legalább középfokú német és angol nyelvtudás
  • Min. 5 éves Java fejlesztői tapasztalat
  • Java/J2EE, Javascript, Spring, Apache/Velocity ismerete
  • Alapos Apache/Tomcat, Linux, Oracle ismeretek

Előny

  • SQL XML, HTML, DHTML, xHTML
  • Jive és Atlassian szoftverfejlesztő cégek termékeinek ismerete
  • Jó kommunikációs képességek
  • Ügyfélorientált szemléletmód
  • Rendszerszemlélet, precizitás
  • Komplex problémák gyors megértése
  • Jó csapatjátékos attitűd

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetési és juttatási csomag
  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kategória
IT / Informatika
Régió