www.cvonline.hu

Java fejlesztő

  • A hirdetés 1144 napja lejárt

 Elhivatott és tehetséges, több éves tapasztalattal és kiváló angol tudással rendelkező

Senior Java fejlesztő

munkatársat keresünk egy svájci szoftverfejlesztő cég budapesti irodájába.

Partnerünk egy svájci központtal rendelkező sikeres középvállalat, a világ legismertebb cégeinek tanácsadója, a nagyvállalatok részére készített egyedi IT applikációik specialistája. Budapesti developer csapatukba keresünk senior Java fejlesztő munkatársat.

Elvárások:

  • Legalább 4 év Java fejlesztői tapasztalat,
  • aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • több szerveroldali keretrendszer ismerete (Spring MVC, JSF, GWT),
  • Java EE fejlesztői tapasztalat (EJB, JPA/Hibarnate, Web services),
  • objektum-orientált tervezésben való jártasság,
  • HTML/CSS, JavaScript és JQuery tapasztalat,
  • Maven, Subversion/Git ismeret,
  • unit-tesztelési tapasztalat JUnit-tal és Mockito-val.

Amit partnerünk kínál:

  • Biztos vállalati háttér,
  • barátságos és vidám munkakörnyezet,
  • magas szintű szakmai tudással rendelkező kollégák.

Munkavégzés helye: Budapest (Infopark).

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol